image-0
icon

EL SULTAN KEBABAI

Ūmėdžių g. 2, 02302 Vilnius

Rating icon
4.6(57)
Rating icon
4.1(5)
Price range coinPrice range coin

Turinys

Jautiena 🐂
Sūris 🧀
Vištiena 🐔

Tipas

Lavaše
Lėkštėje
Pitoje

Padažai

Aštrus 🌶️
Česnakinis
Miksas

🃏 Ypatybės

Firminis kebabas ✨
Terasa 🔆

Bendruomenės zona

Star icon

Kebabų patirtys

Star icon

Visi atsiliepimai – bendruomenės narių patirtis. Kebab Guru užtikrina taisyklių laikymąsi, tačiau už komentarų turinį neatsako.

User avatar
Garlic Hunter
2
Full rating starFull rating starFull rating starFull rating starFull rating star

Patiko , skonis super , tikrai vertas savo pinigu bus dar apsilankimu!

Vištiena 🐔
Česnakinis
Lavaše
Vietoje
Kebabo parirties nuotrauka 1
Prieš 27 dienų
User avatar
Masonas
11
Griliaus sargas
Full rating starFull rating starFull rating starFull rating starHalf rating star

Paėmėm du - amerikona ir sultono. Tai sumoj abu geri, skani mėsa, padažas. Sultonas papildomai tik su marinuotais agurkais bulvėm ir svogunais - įdomus combo. Amerikonui keista dėl čipsų - jie kimba prie dantų, net šeip skanu. Susukta gerai. Biški gal keista, kad nerašo didelio kainos aiškiai. Bendrai - labai neblogi

Vištiena 🐔
Lavaše
Išsinešimas
Kebabo parirties nuotrauka 1
Kebabo parirties nuotrauka 2
Prieš 180 dienų
User avatar
Burn Rebel
3
Full rating starFull rating starFull rating starFull rating starEmpty rating star

Sultono kebabas, kur su marinuotom daržovėm ir bulvytėm, yra 🤌😗👌 Niekad nemėgau bulvyčių kebabe, bet šita vieta mane atvertė.

Jautiena 🐂
Miksas
Lavaše
Išsinešimas
Kebabo parirties nuotrauka 1
Prieš 183 dienas
User avatar
LaIpSnIs
20
Mėsos tornadas
Full rating starFull rating starFull rating starEmpty rating starEmpty rating star

Užsakiau firminį panerių kebabą (kainavo 6,90€), bet buvo paprašyta 8,00 €. Kaip suprantu, pabrango. Pagal kitų žmonių atsiliepimus, kebabas turėjo būti didelis, bet pasirodė labai vidutinis. Padažo buvo, bet visai be skonio, kaip ir visas kebabas – kažkoks nesusipratimas.

Jautiena 🐂
Česnakinis
Lavaše
Išsinešimas
Kebabo parirties nuotrauka 1
Prieš 220 dienų
User avatar
Rokmenas
20
Kebabstarteris
Full rating starFull rating starFull rating starFull rating starEmpty rating star

Bandžiau paimti panerių firminį. Ar tai panerių pasididžiavimas? Dalinai. Toks klasiškas kebabas, neutraliai pozityvas. Sotus velnionis, be ypatingai ryškaus charakterio, tačiau turi kažką artimo dūšiai. Padažui gal kiek pritrūko smūgio, pasiskirstymas varijuojantis. 6.5 euro už šitą apsivalgymą - kaina gera. Visko pilna, mėsytė gera. Sunkiai renku žodžius. Grįšiu patagaut kitų. Lavašas iššūkį atlaikė.

Vištiena 🐔
Česnakinis
Lavaše
Išsinešimas
Kebabo parirties nuotrauka 1
Prieš 389 dienų

Atsisiųsk mūsų programėlę ir atrask visas galimybes!

  • Išbandyk skirtingus skonius ir sek savo kebabų istoriją
  • Kelk savo lygį ir reitingą mėnesiniuose topuose
  • Palik komentarus, dalinkis savo patirtimi
  • Patogiai ir greitai rask įdomiausius kebabus aplink save
Download on the App StoreGet it on Google Play

Bendruomenės statistika

Vietiniai kebabistos User avatar

Nėra. Gal tai tu? Patapk kebabista aplankydamas kebabinę bent 3 kartus.

Kebabinės suvestinė User avatar

Jau greitai...

Tau priklauso kebabinė? Nori prisidėti?

Kviečiame kebabinių savininkus ir kebabų mylėtojus bendradarbiauti surenkant tikslią informaciją ir atgaivinti kebabėlapį kartu.