image-0
icon

Mag grill kebabai

Gurių Sodų 4-oji g. 3, Vilnius, 11307 Vilniaus m. sav.

Rating icon
4.6(170)
Rating icon
3.5(5)
Price range coinPrice range coin

Turinys

Jautiena 🐂
Vištiena 🐔

Tipas

Lavaše
Lėkštėje

Padažai

Aštrus 🌶️
Česnakinis
Pikantiškas

Bendruomenės zona

Star icon

Kebabų patirtys

Star icon

Visi atsiliepimai – bendruomenės narių patirtis. Kebab Guru užtikrina taisyklių laikymąsi, tačiau už komentarų turinį neatsako.

User avatar
LaIpSnIs
20
Mėsos tornadas
Full rating starFull rating starFull rating starHalf rating starEmpty rating star

Viena įdomesnių vietų. Pagamino greitai, pradžia nuteikė gerai – šviežios daržovės (pomidorai, agurkai, svogūnai) ir daug padažo. Tačiau vėliau supratau, kad visas padažas ir daržovės liko tik viršuje. Mėsos kiekis viduje tiesiog neadekvatus – jos tiek daug, kad tai net tampa minusu. Česnakinis padažas pasirodė per tirštas ir per švelnus. Valgyti galima, bet tikrai specifinis variantas mėsos mėgėjams.

Jautiena 🐂
Česnakinis
Lavaše
Išsinešimas
Kebabo parirties nuotrauka 1
Kebabo parirties nuotrauka 2
Kebabo parirties nuotrauka 3
Prieš 56 dienų
User avatar
Masonas
11
Griliaus sargas
Full rating starFull rating starHalf rating starEmpty rating starEmpty rating star

Nesuprantu už ką čia tokie įvertinimai. Paimtas išsinešimui iki namu max 5min užtrukta, o lavašas guminis, begantis per šonus. Nei mėsa nei daržoves be didelio įspūdžio - gal net labiau be skonio. Trūksta prieskonių mėsoj, kad pajust ją tam marmale.

Vištiena 🐔
Česnakinis
Lavaše
Išsinešimas
Prieš 102 dienas
User avatar
Rodžeris
7
Full rating starFull rating starFull rating starFull rating starFull rating star

Daug mėsos. Su marinuotais agurkėliais. Rekomenuoju

Jautiena 🐂
Lavaše
Išsinešimas
Prieš 106 dienų
User avatar
Rokmenas
20
Kebabstarteris
Full rating starFull rating starFull rating starEmpty rating starEmpty rating star

Turėjau alkio ir pozityvų nusiteikimą. Viskas ok, kaip ir šviežia, net visumoje - majonezinis į saldumą padažas tiesiog padarė patirtį šiaipsau. Vienas blogesnių padažų - visa kita kaip ir okey, likau sotus, tik be džiaugsmo.

Vištiena 🐔
Česnakinis
Lavaše
Vietoje
Kebabo parirties nuotrauka 1
Kebabo parirties nuotrauka 2
Prieš 276 dienų
User avatar
KL
14
Kebabstarteris
Full rating starFull rating starFull rating starHalf rating starEmpty rating star

Parsivežiau vakarienei kebabą. Nuo pagaminimo ir valgymo praėjo gerų 15min. Tai davė savo minusus, kaip sudrėkęs lavašas kuris valgant pradėjo leisti syvus, tačiau neiširo. Pirmas kąsnis nuteikė posityviai. Česnakinis gerai jaučiamas, daržovės 👌, mėsa irgi. Jos taip pat sočiai įdėta. Įpusėjus pasigedau daugiau česnakinio, o link pabaigos ir daržovių, kurios visgi neblogai maskavo sūrokią mėsą.

Jautiena 🐂
Česnakinis
Lavaše
Išsinešimas
Kebabo parirties nuotrauka 1
Kebabo parirties nuotrauka 2
Prieš 467 dienų

Atsisiųsk mūsų programėlę ir atrask visas galimybes!

  • Išbandyk skirtingus skonius ir sek savo kebabų istoriją
  • Kelk savo lygį ir reitingą mėnesiniuose topuose
  • Palik komentarus, dalinkis savo patirtimi
  • Patogiai ir greitai rask įdomiausius kebabus aplink save
Download on the App StoreGet it on Google Play

Bendruomenės statistika

Vietiniai kebabistos User avatar

Nėra. Gal tai tu? Patapk kebabista aplankydamas kebabinę bent 3 kartus.

Kebabinės suvestinė User avatar

Jau greitai...

Tau priklauso kebabinė? Nori prisidėti?

Kviečiame kebabinių savininkus ir kebabų mylėtojus bendradarbiauti surenkant tikslią informaciją ir atgaivinti kebabėlapį kartu.