image-0
icon

Tarbushi bistro

Gynėjų g. 4, 01109 Vilnius

Rating icon
4.3(483)
Rating icon
3.9(5)
Price range coinPrice range coin

Turinys

Falafelis 🌿
Jautiena 🐂
Vištiena 🐔

Tipas

Lavaše
Lėkštėje
Pitoje

Padažai

Aštrus 🌶️
Česnakinis

🃏 Ypatybės

Autentiška aplinka 🧿
Deganti šachta 🌶️
Firminis kebabas ✨
Namų padažas 🥣
Stogas ir stalas 🏪
Vegetariškas rojus 🌿

Bendruomenės zona

Star icon

Kebabų patirtys

Star icon

Visi atsiliepimai – bendruomenės narių patirtis. Kebab Guru užtikrina taisyklių laikymąsi, tačiau už komentarų turinį neatsako.

User avatar
Wrap Rider
4
Full rating starFull rating starFull rating starFull rating starEmpty rating star

Skanu, didelė porcija, tik padažas mažai skonio turi

Jautiena 🐂
Česnakinis
Lavaše
Išsinešimas
Prieš 34 dienas
User avatar
KL
14
Kebabstarteris
Full rating starFull rating starFull rating starHalf rating starEmpty rating star

Protestuot smagiau negurgiančiu pilvu tai užsukau pavalgyt. Kebabas nėra stebuklingas bet susivalgė maloniai. Kaip ir kiti minėjo mėsa truputį perkepta. Iš daržovių tai apart kininio kopūsto daugiau nieko nepajutau. Česnakinis visai geras, neskystas ir česnakas jaučiasi. Lavašas geras.

Vištiena 🐔
Česnakinis
Lavaše
Vietoje
Kebabo parirties nuotrauka 1
Prieš 58 dienų
User avatar
Zapaske
10
Full rating starFull rating starFull rating starFull rating starHalf rating star

Klasikinis kebas lavaše. Jautiena gera, nesprangi, lavašas traškus, česnakinis ne per skystas, galbūt tik daržovių įvairovė galėjo būti didesnė. 8,8/10

Jautiena 🐂
Česnakinis
Lavaše
Vietoje
Kebabo parirties nuotrauka 1
Kebabo parirties nuotrauka 2
Prieš 126 dienų
User avatar
Rodžeris
7
Full rating starFull rating starFull rating starFull rating starEmpty rating star

Mėsa geroka pakepus, bet šiaip geras. Aštrus bet ne itin aštrus.

Jautiena 🐂
Aštrus 🌶️
Lavaše
Vietoje
Prieš 127 dienų
User avatar
Rokmenas
20
Kebabstarteris
Full rating starFull rating starFull rating starHalf rating starEmpty rating star

Išbadėjus po protesto buvo užeita pasistiprinti. Kadaise čia falafelius geriwusius mieste naikindavau. Dabar tiesiog aštrų suktinį. Nu srinacha it jalapenai - gerai. Mėsa kiek perkepus, lavaše turinys pasiskirstęs padrikai, nesijaučia vientisumo. Kaip ir nieko baisaus, bet ir nieko gero. Jaučiu lėkštės ten geresnės. Jauku, miela, gera. Kaip centre kaina su kokybe daug neprasilenkia.

Jautiena 🐂
Aštrus 🌶️
Lavaše
Vietoje
Kebabo parirties nuotrauka 1
Kebabo parirties nuotrauka 2
Kebabo parirties nuotrauka 3
Prieš 170 dienų

Atsisiųsk mūsų programėlę ir atrask visas galimybes!

  • Išbandyk skirtingus skonius ir sek savo kebabų istoriją
  • Kelk savo lygį ir reitingą mėnesiniuose topuose
  • Palik komentarus, dalinkis savo patirtimi
  • Patogiai ir greitai rask įdomiausius kebabus aplink save
Download on the App StoreGet it on Google Play

Bendruomenės statistika

Vietiniai kebabistos User avatar

Nėra. Gal tai tu? Patapk kebabista aplankydamas kebabinę bent 3 kartus.

Kebabinės suvestinė User avatar

Jau greitai...

Tau priklauso kebabinė? Nori prisidėti?

Kviečiame kebabinių savininkus ir kebabų mylėtojus bendradarbiauti surenkant tikslią informaciją ir atgaivinti kebabėlapį kartu.