Tarbushi bistro
Gynėjų g. 4, 01109 Vilnius
Turinys
Tipas
Padažai
🃏 Ypatybės
Uždaryta
Atsidaro undefined
Bendruomenės zona
Kebabų patirtys
Visi atsiliepimai – bendruomenės narių patirtis. Kebab Guru užtikrina taisyklių laikymąsi, tačiau už komentarų turinį neatsako.
Skanu, didelė porcija, tik padažas mažai skonio turi
Protestuot smagiau negurgiančiu pilvu tai užsukau pavalgyt. Kebabas nėra stebuklingas bet susivalgė maloniai. Kaip ir kiti minėjo mėsa truputį perkepta. Iš daržovių tai apart kininio kopūsto daugiau nieko nepajutau. Česnakinis visai geras, neskystas ir česnakas jaučiasi. Lavašas geras.

Klasikinis kebas lavaše. Jautiena gera, nesprangi, lavašas traškus, česnakinis ne per skystas, galbūt tik daržovių įvairovė galėjo būti didesnė. 8,8/10


Mėsa geroka pakepus, bet šiaip geras. Aštrus bet ne itin aštrus.
Išbadėjus po protesto buvo užeita pasistiprinti. Kadaise čia falafelius geriwusius mieste naikindavau. Dabar tiesiog aštrų suktinį. Nu srinacha it jalapenai - gerai. Mėsa kiek perkepus, lavaše turinys pasiskirstęs padrikai, nesijaučia vientisumo. Kaip ir nieko baisaus, bet ir nieko gero. Jaučiu lėkštės ten geresnės. Jauku, miela, gera. Kaip centre kaina su kokybe daug neprasilenkia.



Bendruomenės statistika
Vietiniai kebabistos 
Nėra. Gal tai tu? Patapk kebabista aplankydamas kebabinę bent 3 kartus.
Kebabinės suvestinė 
Jau greitai...
Tau priklauso kebabinė? Nori prisidėti?
Kviečiame kebabinių savininkus ir kebabų mylėtojus bendradarbiauti surenkant tikslią informaciją ir atgaivinti kebabėlapį kartu.
